Darba laiks: P.-Pt. 10.00-19.00, Sest. 10.00-17.00

Apmaksa ar Klix

Galvenā  —     —  Apmaksa ar Klix

Apmaksa ar Klix

Pie mums vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir AS “Citadele banka” izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties ar karti, tiešo bankas maksājumu no bankas konta un veikt apmaksu pa daļām, noformējot aizdevumu tiešsaistē. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.

Klix Pay by card

Klix Pay by card ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard kartēm. Veicot maksājumu pirmo reizi, apmaksas formā pircējam ir iespēja piekrist saglabāt kartes datus Klix lietotnē. Ja piekritīsi saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē ar Klix varēsi norēķināties ātrāk, jo kartes dati jau būs automātiski aizpildīti. Klix karšu norēķinu sistēma ir atbilstoša nozares datu drošības standarta PCI DSS prasībām.

Klix bankas maksājumi

Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

Klix Pay Later

Klix Pay Later nodrošina pilnībā attālinātu, drošu un ātru aizdevuma noformēšanu. Fizisko un interneta veikalu apmeklētājiem ir iespēja veikt apmaksu, noformējot aizdevumu bez ikmēneša %.

Saņem Klix partneru – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzini un izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu, un paraksti aizdevuma līgumu attālināti. 

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES, IZMANTOJOT AIZDEVUMU?

  • Jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
  • Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • Aizdevuma ņēmēja vecums: no 18 līdz 80 gadiem.

INFORMĀCIJA PAR PIRKUMA APMAKSU, IZMANTOJOT AIZDEVUMU

  • Aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 7000 EUR;
  • Aizdevuma termiņš: no 1 līdz 36 mēnešiem;
  • Ja pirkuma summa ir vairāk kā 1400 EUR, tad 10% no pirkuma summas ir jāapmaksā no saviem līdzekļiem;
  • Aizdevuma noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS “Citadele banka” internetbanka, kā arī pase vai ID karte;.

Lai iepirkšanās būtu atbildīga, vienai personai, izmantojot Klix Pay Later, ierobežojam iespēju aizņemties ne vairāk par 7000 EUR pēdējo 30 dienu laikā.

Lietošanas instrukcija:

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni play.store vai app store

Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti.