Darba laiks: P.-Pt. 09.00-19.00, Sest. 10.00-17.00
GARMIN

GARMIN

1021
Galvenā    -   GARMIN
Sporta pulksteņi
205 preces
Sporta aproces
6 preces
Velodatori
13 preces
Bērnu pulksteņi
16 preces
Garmin aksesuāri
323 preces
Velodatoru aksesuāri
45 preces
Tālmēri
1 preces
Austiņas
2 preces
Videoreģistratori
5 preces
Auto un Moto Navigācijas
40 preces
GPS navigāciju aksesuāri
129 preces
Aksesuāri priekš video reģistratoriem
8 preces
Citi auto aksesuāri
1 preces
Eholotes
62 preces
Garmin Sonāri, Devēji
21 preces
Aksesuāri Garmin eholotēm
37 preces
Kartes eholotēm
47 preces
Laivu elektromotori
7 preces
Eholotu stiprinājumi, aksesuāri un akumulatori
1 preces
GPS tūrismam
26 preces
Komplekti: elektriskās siksnas + pults
8 preces
Pultis
9 preces
Elektriskās siksnas
6 preces
Viedie svari
2 preces
Lādētāji un vadi
1 preces
GARMIN
Tas ir dzīvesstils!
Viens no atpazīstākajiem un iecienītākajiem zīmoliem starp aktīvā dzīvesveida cienītājiem! Nepārspējamas kvalitātes ierīces, kas sniegs lielisku atbalstu un priekšrocības jebkuros apstākļos.

Garmin izstrādā un ražo rokas, pārnēsājamas un fiksēta stiprinājuma globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) produktus.
Zīmols piedāvā navigācijas, sakaru un informācijas produktus automobiļu/mobilo, āra, fitnesa, jūras un vispārējās aviācijas tirgum.
Rādīt vēl

Garmin – jūsu ceļvedis aktīvam dzīvesveidam

Garmin ir pasaules vadošais GPS tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā plašu viedpulksteņu un sporta pulksteņu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionāls sportists, Garmin piedāvā ierīci, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.
 

Kāpēc izvēlēties Garmin?

 • Nepārspējama precizitāte un veiktspēja: Garmin pulksteņi ir slaveni ar savu precizitāti un uzticamību. Tie izmanto vismodernāko GPS tehnoloģiju, lai nodrošinātu precīzus datus par jūsu aktivitātēm, tostarp attālumu, tempu, sirdsdarbības ātrumu un kalorijām.
 • Plašs funkciju klāsts: Garmin pulksteņi piedāvā plašu funkciju klāstu, kas palīdzēs jums sasniegt savus fitnesa mērķus. Tie var izsekot jūsu soļiem, miegam, stresam un uzņemtajam šķidruma daudzumam. Daži modeļi piedāvā arī tādas funkcijas kā pielāgojamus treniņu plānus, navigāciju, mūzikas atskaņošanu un viedtālruņa paziņojumus. Turklāt Vācijas sirds veselības centra pētijumā pierādīts, ka Garmin ierīces spēj motivēt lielākai fiziskai aktivitātei, kas tieši ietekmē dzīves kvalitāti. Kā uzsver profesors Jans Millers: "Katra mērenas vai intensīvas fiziskās aktivitātes minūte tiek saistīta ar 1% pieaugumu dzīves kvalitātes rādītājos.”
 • Izturīgs dizains: Garmin pulksteņi ir veidoti tā, lai izturētu pat vissmagākos apstākļus. Tie ir ūdensnecaurlaidīgi, izturīgi pret triecieniem un skrāpējumiem un var darboties pat ekstremālās temperatūrās.
 • Stilīgs un moderns izskats: pulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un krāsās, lai jūs varētu atrast pulksteni, kas atbilst jūsu stilam.

Populārākie Garmin pulksteņi veikalā GPSPRO

Uzlabo savus sniegumus un sasniedz jaunas virsotnes ar Garmin! Ieskaties populārākajos Garmin modeļos un atklāj sev piemērotākos Garmin aksesuārus, lai papildinātu savu stilu.

 • Garmin Fenix 7 Pro: Izturīgs un daudzfunkcionāls sporta pulkstenis ar GPS, altimetru, barometru, kompasu un karšu navigāciju.
 • Garmin venu 3: Viegls un ērts viedpulkstenis ar GPS, sirdsdarbības monitoru un fitnesa funkcijām.

Kā izvēlēties sev piemērotāko Garmin pulksteni?

Izvēloties Garmin pulksteni, ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības un budžetu. Apsveriet šādus faktorus:

 • Jūsu aktivitāšu līmenis:
  • Iesācējs: Ja jūs tikko sākat nodarboties ar sportu, jums varētu pietikt ar vienkāršāku pulksteni ar pamata funkcijām, piemēram, soļu skaitītāju, sirdsdarbības monitoru un miega izsekotāju.
  • Vidēja līmeņa sportists: Ja jūs regulāri nodarbojaties ar sportu un vēlaties detalizētāku informāciju par savu sniegumu, jums varētu būt nepieciešams pulkstenis ar plašākām funkcijām, piemēram, GPS, iebūvētu GPS un treniņu plāniem. 
  • Profesionāls sportists: Ja jūs esat profesionāls sportists, jums būs nepieciešams pulkstenis ar vismodernākajām funkcijām, piemēram, veiktspējas metriku, atkopšanas laika novērtēšanu un pielāgojamiem treniņu plāniem. Piemēram, Garmin Fenix 7 Pro ir lielisks pulkstenis profesionāliem sportistiem, jo tas piedāvā visas šīs funkcijas un vēl daudz ko citu.
 • Jūsu budžets: Garmin pulksteņi ir pieejami dažādās cenu kategorijās, sākot no aptuveni 100 eiro līdz pat 1000 eiro un vairāk. Izvēlieties pulksteni, kas atbilst jūsu budžetam un piedāvā jums nepieciešamās funkcijas.
 • Jūsu stils: Garmin pulksteņi ir pieejami dažādos dizainos un krāsās, lai jūs varētu atrast pulksteni, kas atbilst jūsu stilam un personībai. Piemēram, ja jūs meklējat elegantu pulksteni, Garmin Vivomove ir lielisks variants. Ja jūs meklējat sportisku pulksteni, Garmin Forerunner ir lielisks variants.

Bieži uzdotie jautājumi

 1. Vai Garmin pulksteņi ir saderīgi ar iPhone un Android ierīcēm?
  Jā, vairums Garmin pulksteņu ir saderīgi gan ar iOS, gan Android viedtālruņiem.
 2. Kāda ir Garmin pulksteņu akumulatora darbības laiks?
  Garmin pulksteņu akumulatora darbības laiks svārstās no dažām dienām līdz vairākām nedēļām atkarībā no modeļa un izmantotajām funkcijām. 
 3. Vai es varu peldbaseinā lietot savu Garmin pulksteni?
  Daudzi Garmin pulksteņi ir ūdensizturīgi un piemēroti lietošanai peldēšanās laikā. Tomēr pirms lietošanas baseinā noteikti pārbaudiet konkrētā modeļa specifikācijas.
 4. Vai Garmin pulksteņi piedāvā bezkontakta maksājumus?
  Jā, daudzi Garmin pulksteņi piedāvā Garmin Pay funkciju, ļaujot veikt bezkontakta maksājumus tieši no pulksteņa.
 5. Vai es varu klausīties mūziku savā Garmin pulkstenī?
  Atsevišķi Garmin pulksteņi piedāvā iebūvēto mūzikas atskaņotāju, ļaujot glabāt savas dziesmas un atskaņot tās bez nepieciešamības pēc viedtālruņa.

Citi viedpulksteņu zīmoli veikalā GPSPRO

GPSPRO.lv piedāvā arī plašu viedpulksteņu un sporta pulksteņu klāstu no citiem populāriem zīmoliem, piemēram:

 • Amazfit: Amazfit piedāvā plašu viedpulksteņu klāstu par pieejamām cenām.  Šie pulksteņi ir aprīkoti ar dažādām veselības uzraudzības funkcijām, piemēram, sirdsdarbības monitoru, miega monitoru un skābekļa piesātinājuma līmeņa mērīšanu asinīs (SpO2).
 • COROS: COROS pulksteņi ir pazīstami ar savu izturību un ilgu akumulatora darbības laiku. Tie ir lieliski piemēroti nopietniem sportistiem, kuriem nepieciešams pulkstenis, kas var izturēt vissmagākos treniņus.
 • Suunto: Suunto ir somu uzņēmums, kas specializējas sporta pulksteņos un navigācijas ierīcēs. Viņu pulksteņi ir izturīgi un aprīkoti ar īpašām funkcijām, kas noderīgas skrējējiem, velobraucējiem un pārgājējiem.
 • Polar: Polar ir viens no vadošajiem sporta pulksteņu ražotājiem pasaulē. Viņu pulksteņi ir pazīstami ar savu precizitāti un uzticamību. Polar piedāvā plašu pulksteņu klāstu, kas piemēroti dažādiem sportistiem un aktivitātēm.