Latviski   По-русски
Grozā 0 prece(s)
Galvenā Preces ar atlaidi Jaunie produkti Piegādes nosacījumi Serviss Par kompāniju Pasūtījuma informācija Kontakti
Galvenā / Par kompāniju
Patiesi priecājamies, ka esat ienācis mūsu interneta veikalā GPSPRO! Mēs labprāt ar Jums iepazīsimies!
Mēs sākām kā neliels veikals, kurš specializējās tikai automobiļu navigācijas sistēmu pārdošanā un par šīm ierīcēm noteikti jau tolaik zinājām praktiski visu! Tā arī radās mūsu nosaukumus – GPSPRO. Nosaukums GPSPRO skaidrojas pavisam vienkārši:
GPS – tā ir tehnoloģija, ar kuru mēs strādājam katru dienu, un kura ir sastopama lielākajā daļā no mūsu precēm.
PRO - mūsu attieksme pret darbu, jo mēs par mūsu precēm zinām visu un vēl vairāk.
Protams, mēs labprāt dalāmies ar savām zināšanām arī ar Jums!

Šobrīd GPSPRO sortimentā ir jau vairāk kā desmit preču kategorijas, tādas kā viedpulksteņi, termo optika, droni, sporta kameras, kā arī... eholotes un pat gudrās mājas risinājumi! Tāpat vēl ļoti daudz dažādas interesantas un noderīgas preces, kuras aicinām aplūkot arī Jūs! Mēs piedāvājam gan pašas jaunākās tehnoloģijas un ierīces, gan arī jau laika gaitā pārbaudītas lietas. Bet to visu apvieno tas, ka šīs visas ierīces un lietas padara mūsu dzīvi labāku, komfortablāku, interesantāku un daudzveidīgāku, jo spēj piedot ikdienai gan nelielu devu, gan pilnu jūru ar jaunām sajūtām un piedzīvojumiem.

Tomēr mēs joprojām esam specializēts veikals, tāpēc jaunās preču kategorijas mēs izvēlamies un pievienojam pārdomāti, jo vēlamies saglabāt profesionāla statusu tieši nozarēs, kuras pārzinām vislabāk. Visus jaunumus rūpīgi izpētam, uzkrājam pieredzi un tāpēc varam jums piedāvāt tieši vajadzīgo.

Skatoties uz to, ka 2022. gadā mūsu veikala apgrozījums sasniedza 6,5 miljonus eiro, klienti ir pozitīvi novērtējuši mūsu pieeju sortimenta izvēlē un klientu apkalpošanā. Mēs novērtējam šo uzticēšanos un katru dienu cenšamies kļūt vēl labāki. 2021. gadā esam uzlabojuši arī mūsu interneta veikalu, pievienojot jaunus instrumentus, lai Jums ir vieglāk izvēlēties un salīdzināt preces. 

Droši skatāties, izvēlaties, izmēģiniet un izsakiet savu viedokli (www.gpspro.lv/contacts/lv/)

Priecāsimies Jūs satikt arī mūsu veikalā GPSPRO Rīgā, Jaunmoku 26 (blakus t/c SPICE).

shop